Wyniki III edycji konkursu "ZOSTAŃ OPERATOREM KOPARKI Z CEMASZ"

16.12.2019

W tym roku firma Cemasz zorganizowała kolejną - III edycję konkursu, w którym do wygrania był kurs operatora koparko-ładowarki. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest rozwój zawodowy i poszerzanie swoich kompetencji. Mamy na uwadze również to, że znalezienie stałej a zarazem dobrze płatnej pracy należy do trudnych zadań.

Konkurs trwał miesiąc – od 4 listopada br. do 4 grudnia br. By wziąć udział w konkursie, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to ja jestem najlepszym kandydatem?” i przesłać odpowiedź poprzez formularz dostępny na stronie cemasz.pl/konkurs.

W konkursie udział wzięło 85 uczestników. Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania i zarazem niezmiernie miło nam poinformować, że nagrodę główną w konkursie otrzymuje pan Albert N. z Bełchatowa, który planuje zrealizować kurs w swoim regionie.

Pozytywne ukończenie kursu operatora koparko – ładowarki pozwala na obsługę wszystkich typów koparko-ładowarek klasy III. Mamy nadzieję, że pomożemy panu Albertowi otworzyć nowe perspektywy rozwoju zawodowego i zwiększyć jego atrakcyjność na rynku pracy.

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejną edycję konkursu już w przyszłym roku.