Wpis opublikowany 08.12.2017


,,Zostań operatorem koparki z Cemasz” - wyniki konkursu

Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności. Zwłaszcza w czasach, gdy ciężko o znalezienie stałej, dobrze płatnej pracy. Firma Cemasz postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim tym, którym zależy na poprawie swojego obecnego położenia na rynku pracy. W maju bieżącego roku, zorganizowaliśmy konkurs na kurs operatora koparki.

Konkurs trwał miesiąc, a na zgłoszenia czekaliśmy dokładnie od 16 maja b.r. do 15 czerwca b.r. Nie stawialiśmy przed uczestnikami wielkich wyzwań - aby wygrać, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie ,,Dlaczego zasługuję na wygraną?”. Na tej podstawie postanowiliśmy wyłonić zwycięzcę, który wybrać mógł interesujący go kurs – operatora koparki, ładowarki lub koparko-ładowarki. Założeniem konkursu była realizacja kursu w dowolnym ośrodku w Polsce, o łącznej wartości 1800 zł netto.

W konkursie udział wzięło 117 uczestników. Cieszymy się z takiego zainteresowania oraz z radością informujemy, że nagrodę główną w konkursie otrzymuje pan Ryszard O. z Łęczycy. Pan Ryszard zdecydował się na kurs koparko - ładowarki, który zrealizowany zostanie w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Ekspert w Kutnie.

Po kursie na operatora koparko – ładowarki, możliwe jest uzyskanie uprawnień do obsługi wszystkich typów koparko ładowarek klasy III. Realizacja takiego kursu oznacza nowe perspektywy i możliwości na rynku pracy. Fachowcy z uprawnieniami to osoby, które najchętniej poszukiwane są na rynku pracy. Gratulujemy Panu Ryszardowi, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za przesłane do nas zgłoszenia!