Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Części do maszyn budowlanych

części do maszyn budowlanych CAT

Części do maszyn budowlanych – jakość i precyzja wykonania

W firmie Cemasz wiemy, że części do maszyn budowlanych pracują w trudnych warunkach, dlatego zwracamy wyjątkową uwagę na ich wysoką jakość oraz trwałość. Części zamienne do maszyn budowlanych sprzedajemy od blisko 10 lat. Znaczną część naszego asortymentu stanowią części do ładowarek teleskopowych. Posiadamy duży magazyn części oraz zespół doświadczonych handlowców, służących swoim bogatym doświadczeniem. Maszyny budowlane to nasz chleb powszedni, zaś części do maszyn to po prostu nasza pasja!

Części do układów napędowych maszyn rolniczych w najlepszych cenach!

Jeśli remontujecie lub serwisujecie Państwo układ napędowy maszyny rolniczej i potrzebują Państwo części do mostu ciągnika lub szukają części do skrzyni ciągnika, potrzebne części do ciągnika dostarczymy Wam w najkrótszym możliwym terminie, w bardzo korzystnej cenie. Przy użyciu dostarczonych przez naszą firmę części zamiennych, maszyny mogą szybko odzyskać sprawność i wrócić do codziennej eksploatacji. Oferujemy części do ładowarek teleskopowych większości producentów na rynku, zapraszamy wszystkich tych, którym potrzebna jest półoś, zwolnica, uszczelnienie, drążki kierownicze do ładowarek teleskopowych.

Wszystkie części do maszyn do maszyn rolniczych a w tym części zamienne do mostu w ciągniku oraz części skrzyni biegów ciągnika, które znajdują się w ofercie firmy Cemasz, pochodzą od zaufanych producentów, którzy oferują produkty o jakości na najwyższym poziomie. Profesjonalne i niezawodne, a przede wszystkim atrakcyjne cenowo części do maszyn, to nasza specjalność.

Maszyny leśne i górnicze – części zamienne

Części do mostu napędowego w maszynie leśnej - na przykład części do forwardera - lub części do mostu napędowego maszyny górniczej - na przykład części do ładowarki - znajdujące się w ofercie firmy Cemasz, to gwarancja dobrej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy także części zamienne do skrzyń biegów ładowarek kołowych oraz części do skrzyni biegów maszyny leśnych.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!