Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Części do maszyn Cat

Firma Cemasz od lat współpracuje z wieloma dystrybutorami części do maszyn Cat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wiele opcji dostawy o zróżnicowanej cenie i czasie transportu. Części do koparko-ładowarek Cat oraz do maszyn budowlanych Caterpillar dostarczamy z własnego magazynu znajdującego się w Gliwicach oraz sprowadzamy na zamówienie klienta z innych magazynów w Europie.

Dużą część naszego asortymentu stanowią części do Cata, w szczególności do koparko ładowarki Cat 428, które dostarczamy jako elementy oryginalne lub zamienne. Wybór najkorzystniejszej dla kupującego opcji pozostawiamy Państwu.

Jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne, firma Cemasz oferuje jedynie sprawdzone rozwiązania oraz elementy pochodzące od renomowanych producentów: filtry Donaldson, Wix, Schupp i inne. W sprzedaży także oleje do maszyn budowlanych Cat w tym także do koparko ładowarek i koparek Caterpillar marki Fuchs Oil Corp.

Zalecamy stosowanie jedynie oryginalnych części Caterpillar lub pochodzących od producentów dostarczających elementy na pierwszy montaż – u nas znajdą je Państwo w wyjątkowo korzystnych cenach. Oryginalne części do Cata umożliwiają długotrwałą eksploatację bez niepotrzebnych przestojów.

 

Części do maszyn CAT - Caterpillar

OFERUJEMY: uszczelnienia, pierścienie, tłoki, wały, głowice, bloki, wtryskiwacze, obudowy, klamki, zatrzaski, zwolnice, satelity, uszczelnienia, łożyska, felgi, krzyżaki, półosie, czujniki, elektrozawory, tarcze, przekładki, zwrotnice, wieńce zębate, dyferencjały, termostaty, pompy wody, chłodnice, tłumiki, pompy, siłowniki, sworznie, tuleje, szpilki, podkładki, oleje, smary, filtry, zęby, nakładki, lemiesze, szyby płaskie i wypukłe, turbosprężarki.

Skontaktuj się z nami!