Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Części do układów napędowych

Specjalizujemy się w sprzedaży części do mostów i skrzyń pracujących w maszynach budowlanych, leśnych, górniczych i rolniczych:

Napędy do maszyn budowlanych

Dostarczamy elementy mostów napędowych:

półosie, satelity, łożyska, uszczelnienia, zabezpieczenia, wieńce zębate, zwrotnice, zwolnice, krzyżaki, sworznie, drążki kierownicze, obudowy mostów, obudowy zwrotnic, czujniki, dyferencjały.

W naszym magazynie posiadamy między innymi różnego typu półosie do koparko ładowarek, drążki kierownicze do ciągników rolniczych, części do zwolnic do ładowarek, zwrotnice do koparek.

Dostarczamy elementy skrzyń transmisji:

filtry, uszczelnienia, obudowy, czujniki, zawory sterujące, elektrozawory, sterowniki, uszczelnienia, filtry, wałki sprzęgłowe, tarcze, przekładki, satelity.

W magazynie lokalnym posiadamy w stałej ofercie tarcze i przekładki do koparko ładowarek, łożyska i uszczelnienia do ciągników rolniczych, zawory i cewki do ładowarek oraz wałki i obudowy do koparek.

Dostarczamy części do układów napędowych pracujących w maszynach: Atlas, Case, Cat, Claas, Cukurova, Daewoo, Deutz Fahr, Doosan, Fendt, Fermec, Fiat Hitachi, Komatsu, Kramer, Liebherr, Maniotou, New Holland, Terex, Valtra, Volvo.

Zapewniamy szybką obsługę, wysoką jakość części, niskie ceny!

Skontaktuj się z nami!