Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Części do maszyn New Holland

Maszyny marki New Holland od lat doceniane są na rynku ze względu na połączenie wytrzymałości i żywotności, a jednocześnie atrakcyjnego stosunku ich wartości do ceny. Lider w branży maszyn rolniczych - m.in. na rynku ciągników, kombajnów, pras oraz innych sprzętów - regularnie stawia na rygorystyczne testy jakości. One decydują o powszechnym postrzeganiu marki New Holland jako synonimu niezawodności.

New Holland, obecnie jako część grupy FIAT, od końca XIX wieku specjalizuje się w produkcji maszyn gospodarczych o podwyższonej odporności na ponadprzeciętne użytkowanie. New Holland to marka, której jakość potwierdzają miliony użytkowników na całym świecie. Świadczy o tym renoma budowana na świetnej jakości maszynach, ale też bogatym serwisie i doborze części. Wytrzymałość poświadczana jest regularnymi testami, ale i pokazami możliwości - to kombajn New Holland w 2011 r. pobił rekord świata w ilości zbioru pszenicy w ciągu ośmiu godzin pracy. Wysokie możliwości nie są jednak nieograniczone, a New Holland - jak każda maszyna rolnicza - wymaga inwestycji w dobre części zamienne.

Części zamienne New Holland w ofercie online

Cemasz oferuje części zamienne do New Holland w atrakcyjnych cenach. Asortyment obejmuje wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego wieloletniego działania maszyn rolniczych. Oferta obejmuje m.in. części do koparko-ładowarki New Holland oraz części do ciągników, charakteryzujące się szczególną wytrzymałością.

Sprzęt New Holland stosowany w rolnictwie obejmuje m.in. kombajny zbożowe, maszyny zielonkowe, prasy, sieczkarnie samobieżne, pługi czy maszyny uprawowe. Wszystkie stanowią symbol niezawodności - warunkiem jest jednak regularna konserwacja oraz dbałość o podzespoły. W sklepie Cemasz zgromadziliśmy części zamienne dostarczane przez renomowanych producentów - w tym również szczególnie poszukiwane części zamienne do maszyn New Holland.

Bogaty wybór zamienników New Holland

Jako uznany sklep internetowy z zamiennikami, dostarczamy naszym Klientom części zamienne do ciągników New Holland oraz innych maszyn. Katalog części do maszyn budowlanych New Holland, które z powodzeniem zastąpią oryginalne produkty, będą świetną i tańszą alternatywą. Szeroki wybór ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych elementów i ekspresowy powrót do pracy. Dbamy o Twój komfort i efektywność pracy Twoich maszyn. Części New Holland to gwarancja pełnej jakości i sprawdzony produkt. Oferowane przez nas produkty sprawią, że będziesz mógł ze spokojem używać zasobu swoich najlepszych i przetestowanych w pracy maszyn.

W swojej pracy bazujemy na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu pomożemy Ci dobrać elementy do pojazdów i maszyn, które wytrzymają obciążenie i będą pracować zgodnie z przeznaczeniem. Pomożemy Ci w doborze wszystkich zakupionych u nas części.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - nasz zespół doświadczonych specjalistów doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości, dzięki czemu zakupione części z pewnością będą spełniać Twoje oczekiwania.

 

Części do maszyn CAT - Caterpillar

Skontaktuj się z nami!