Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych

Dzisiejsze aglomeracje rozwijają się w błyskawicznym tempie. W większych miastach co rusz powstają nowe inwestycje budowlane. Inwestorom i deweloperom zależy oczywiście na szybkiej i sprawnej realizacji prac - tylko co w przypadku, gdy pojawią się pewne nieoczekiwane przeszkody?

Usterka bądź awaria może przytrafić się w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście z pomocą przychodzi serwis maszyn budowlanych Cemasz. Szybko, fachowo i z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań.

Nieprzewidziane usterki wcale nie muszą opóźniać prac na placu budowy. Specjalistyczne warsztaty wyposażone w najlepsze urządzenia, pozwalają szybko zlokalizować i zlikwidować usterkę – właśnie wtedy, kiedy każda minuta jest na wagę złota. Tak zorganizowane serwisowanie maszyn budowlanych, przy współpracy ze specjalistami oferuje pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.

Remonty mostów napędowych oraz skrzyń transmisyjnych:

Firma Cemasz oferuje kompleksowe remonty maszyn budowlanych – mostów napędowych oraz skrzyń transmisji. Oferujemy odbudowy otworów, mocowania zwrotnic, wymiany podzespołów takich jak uszczelnienia, łożyska, satelity, wieńce zębate, tarcze, półosie, wałki zębate, tuleje ślizgowe, drążki kierownicze, dyferencjały. Remont maszyn budowlanych czy rolniczych, w zależności od decyzji klienta, wykonywane są na elementach nowych lub regenerowanych – zarówno oryginalnych, jak i zamiennych.

Regeneracje elementów wysięgu, osprzętu kopiącego oraz ładującego

Serwis maszyn budowlanych obejmuje również takie zabiegi, jak regeneracja koników i sań. Tulejowanie otworów lub napawanie z wytaczaniem pod wymiar, prostowanie ramion, spawanie elementów konstrukcyjnych.

Pomożemy zorganizować transport podzespołów do remontu

Na Państwa zlecenie pomożemy zorganizować transport podzespołów do remontu. Wystarczy do nas zadzwonić i poinformować, pod jakim adresem znajduje się element i jaki jest zakres prac. Po wykonaniu remontu, kurier z powrotem dostarczy do Państwa naprawioną część. Wszelkich formalności związanych z transportem dopełni nasza firma.

Serwis maszyn budowlanych – profesjonalne remonty

Jeśli planują Państwo serwis maszyn budowlanych – zapraszamy do kontaktu z naszym działem serwisowym, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji oraz wskazówek dotyczących rozpoczęcia prac. Remont maszyn budowlanych wykonanywany przez fachowców z firmy Cemasz to gwarancja sprawnego działania sprzętu. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!