Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Szyby do maszyn budowlanych

Potrzebna szyba do ładowarki czy do koparki? Skorzystaj z wyszukiwarki!

 

Wyszukiwarka szyb

wyszukaj po: zastosowaniu zamienniku do numeru oznaczeniu szyby


Płaskie, wypukłe, gięte, klejone, hartowane, laminowane - dostarczamy różnego rodzaju szyby do maszyn większości producentów na świecie. Oferowane szyby posiadają certyfikaty i stosowne homologacje. Zapewniamy błyskawiczny i bezpieczny transport szyb do odbiorcy. W magazynie posiadamy około 300 szyb wypukłych do najbardziej popularnych maszyn budowlanych – koparek, koparko-ładowarek i innych, dla pozostałych szyb zapewniamy ekspresowy import.

Dostarczamy szyby do maszyn: Case, Cat, Daewoo, Doosan, Fermec, Fiat Hitachi, Komatsu, Kramer, Liebherr, Manitou, New Holland, Terex, Volvo. W swoim asortymencie posiadamy:

  • szyby do koparko ładowarek
  • szyby do ładowarek
  • szyby do koparek

Nasze szyby pochodzą między innymi od producenta, który dostarcza je "na pierwszy montaż". Szyby w procesie produkcyjnym są dostosowywane do danego profilu i warunków pracy już od momentu przygotowania surowca, aż po jego wyjęcie z formy. Tylko w taki sposób można uzyskać dopasowanie kształtu szyby z profilem na maszynie – dzięki temu szyby są wolne od wewnętrznych naprężeń oraz deformacji.

Zarówno, jeśli poszukują Państwo szyby do ładowarki, czy potrzebna jest szyba do koparki, zapraszamy do kontaktu - postaramy się znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie.

SZYBY DO MASZYN BUDOWLANYCH

Serwis maszyn budowlanych - szyby

Skontaktuj się z nami!