Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Części do maszyn Volvo

Volvo od lat uznawany jest za synonim wysokiej jakości w zakresie produkcji maszyn budowlanych. Firma Cemasz, jako dystrybutor tej marki, oferuje szeroki asortyment Volvo w atrakcyjnych (dzięki specjalnym warunkom handlowym) cenach. Nasi Klienci mają pewność wysokiej jakości części zamiennych do produktów Volvo. Oryginalne części zamienne Volvo charakteryzują się szczególną wydajnością. Zostały zaprojektowane z myślą o idealnym zastąpieniu podstawowych komponentów. W efekcie otrzymujemy niezmiennie doskonałe parametry działania. Volvo, poprzez regularne testy zużycia, uchodzi za markę doskonale przygotowaną do zapewniania wysokojakościowych części serwisowych i naprawczych.

Części do koparek i ładowarek

Stanowią one dużą część zasobów naszej firmy. Oferujemy wszystkie produkty i podzespoły. To części do maszyn budowlanych Volvo o zróżnicowanym stanie eksploatacji. Zarówno do urządzeń nowoczesnych, jak i tych starszych, ale niezmiennie wartościowych w kontekście prac budowlanych oraz innych zadań.

Asortyment obejmuje m. in. materiały zamienne do koparek, ładowarek oraz maszyn łączących obie te funkcje. Szeroki zakres produktów - od drążków przez sworznie, tarcze, wałki czy uszczelnienia - sprawia, że oferta firmy Cemasz to jedna z najlepszych propozycji na polskim rynku części zamiennych do maszyn Volvo. Oferujemy: drążki, filtry, krzyżaki, łożyska, przeguby, przekładki, sworznie, szyby, ślizgi, tarcze, tuleje, uszczelnienia, wałki, wieńce, zęby.

Skontaktuj się z nami!