Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Most napędowy ZF

Most napędowy jest niezwykle ważnym elementem funkcjonowania każdego pojazdu, gdyż umożliwia mu właściwą pracę. Jego działanie oparte jest na przyjmowaniu części ciężaru pojazdu i przekazaniu napędu z wału napędowego prosto na koła. Jednym z czołowych europejskich producentów tych istotnych elementów, jest niemiecki koncern ZF Friedrichshafen AG.

Oferta handlowa naszej firmy jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, którzy poszukują części lub remontują most napędowy ZF – obsługujemy praktycznie wszystkie mosty niemieckiego koncernu, do których producent oferuje elementy zamienne. W celu doboru odpowiedniego egzemplarza, wystarczy przedstawić nam numer widoczny na tabliczce znamionowej artykułu – na tej podstawie dobierzemy odpowiedni element zastępczy.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo i partnerskie relacje. Dla nas najważniejszy jest Klient i Jego zadowolenie ze współpracy – z chęcią podejmiemy się realizacji nowych wyzwań i zrobimy wszystko, by je sfinalizować.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!