Potrzebujesz olej lub smar do maszyny budowlanej?

Zadzwoń do nas!

 

OLEJ DO MASZYN BUDOWLANYCH

OLEJE FUCHS stanowią naszą ofertę w zakresie olejów i smarów dedykowanych ciężkiemu sprzętowi i maszynom budowlanym. Olej Fuchs to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości, powstałej na bazie zaawansowanych technologii MC oraz znakomitych osiągów, nawet podczas pracy i eksploatacji maszyny w trudnych warunkach. Olej Fuchs to także znakomita ochrona silnika, także w najwyższych temperaturach jego pracy. Niezależnie od rozwiązania na jakie się Państwo zdecydują, z pewnością spełni ono Państwa oczekiwania.

OLEJE FUCHS – BOGATA OFERTA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA STOSOWANIA

Oleje, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie – silnikowe, przekładniowe, transmisyjne, czy hydrauliczne, z pewnością spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Oleje Fuchs to produkty certyfikowane i atestowane, a zatem w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym niezawodne i wydajne. Jako dostawca asortymentu warunkującego sprawną pracę ciężkiego sprzętu budowlanego, stawiamy na pewność i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań. Oleje znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszystkie warunki w tym zakresie.

 

OLEJE SILNIKOWE, PRZEKŁADNIOWE, TRANSMISYJNE, HYDRAULICZNE ORAZ SMARY

Oleje i smary FUCHS posiadają dopuszczenia lub certyfikaty zgodności z olejami stosowanymi przez producentów maszyn budowlanych. Fakt ten wyróżnia je od innych dostępnych na rynku oraz gwarantuje użytkowanie maszyn przy użyciu właściwych środków smarnych. Dostarczając do Państwa oleje FUCHS dostarczamy pewną jakość produktu.

Dostarczamy oleje wyłącznie w fabrycznych / oryginalnych opakowaniach.

Stawiamy na pewność i bezpieczeństwo.