Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Oferty pracy

Młodszy Handlowiec

Do działu części zamiennych poszukujemy pracownika na stanowisko MŁODSZY HANDLOWIEC

OCZEKUJEMY:

  • komunikatywności
  • kreatywności
  • znajomości języka angielskiego
  • biegłej obsługi komputera
  • wyksztalcenia technicznego
  • doświadczenie handlowe jest atutem

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju
  • praca w dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • stała praca w biurze w Gliwicach

Zadania przewidziane na tym stanowisku:

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów
  • dobór i sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych Liebherr i Volvo
  • współpraca z dostawcami i partnerami handlowymi
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z poniższą klauzulą na e-mail: rekrutacja@cemasz.pl
W temacie wiadomości prosimy umieścić swoje Imię i Nazwisko.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Infromujemy, administratorem przesłanych danych jest CEMASZ sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul.Mechaników 9. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo do ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych i późniejszych zmian jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.