Stawiamy na jakość części - zobacz nasze standardy

Szybka dostawa

Części i podzespoły wysyłamy i odbieramy za pośrednictwem firm kurierskich. Oczywiście, wybieramy NAJLEPSZE z dostępnych. Firmę kurierską dobieramy uwzględniając gabaryty, wagę oraz termin doręczenia lub nadania przesyłki.

WAŻNE !!! Przesyłki z naszej firmy oklejone są firmową taśmą

taśma firmowa

Na przesyłce zawierającej części, w folii pod listem przewozowym, znajduje się Państwa dowód zakupu [najczęściej faktura vat lub paragon]. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

BARDZO WAŻNE jest aby przy kurierze sprawdzić stan i zawartość przesyłki, a w razie uszkodzenia lub braku części towaru NATYCHMIAST spisać z kurierem protokół strat lub zniszczenia [należy zwrócić uwagę na rzetelne opisanie stanu przesyłki, jej zawartości oraz RODZAJU OPAKOWANIA zgodnie ze stanem faktycznym]. Tylko taki protokół pozwoli odzyskać nam pieniądze za uszkodzenia lub braki w przesyłce powstałe w trakcie transportu. Bez tego protokołu firmy kurierskie nie przetwarzają procesu zgłaszania reklamacji transportu przesyłki. Przy płatności za pobraniem nie ma możliwości otwarcia przesyłki przed dokonaniem zapłaty.

Firma CEMASZ, pomimo dołożenia wszelkich starań, nie ma wpływu na sposób działania firm kurierskich ani na jakość obsługi przez kurierów doręczających, a w szczególności na godziny doręczania paczek czy kulturę osobistej doręczającego kuriera. W przypadku trudności lub niejasności prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą.