POTRZEBNA SZYBA? ZADZWOŃ DO NAS!
 

Płaskie, wypukłe, gięte, klejone, hartowane, laminowane - dostarczamy szyby do większości maszyn budowlanych. Oferowane szyby posiadają certyfikaty i stosowne homologacje. Zapewniamy błyskawiczny i bezpieczny transport szyb do odbiorcy. W magazynie posiadamy około 300 szyb wypukłych do maszyn budowlanych – koparek, koparko-ładowarek, ładowarek. Specjalizujemy się w imporcie szyb nietypowych i niedostępnych na krajowym rynku. Dostarczane szyby wyróżniają się jakością wykonania, trwałością i 

Zadzwoń - wycenimy, ustalimy warunki dostawy i dostarczymy szybę.

Dostarczamy szyby do maszyn: Case, Cat, Daewoo, Doosan, Fermec, Fiat Hitachi, Komatsu, Kramer, Liebherr, Manitou, New Holland, Terex, Volvo. W swoim asortymencie posiadamy:

Nasze szyby pochodzą między innymi od producenta, który dostarcza je "na pierwszy montaż". Szyby w procesie produkcyjnym są dostosowywane do danego profilu i warunków pracy już od momentu przygotowania surowca, aż po jego wyjęcie z formy. Tylko w taki sposób można uzyskać dopasowanie kształtu szyby z profilem na maszynie – dzięki temu szyby są wolne od wewnętrznych naprężeń oraz deformacji.

Zarówno, jeśli poszukują Państwo szyby do ładowarki, czy potrzebna jest szyba do koparki, zapraszamy do kontaktu - postaramy się znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie.

SZYBY DO MASZYN BUDOWLANYCH

Serwis maszyn budowlanych - szyby